Bulunduğunuz Sayfa
HOBİ KEYFİM YAŞAM 

İlk buluşmada erkekleri etkilemenin yolları

Hayatınızın erkeğini bulduğunuzu mu düşünüyorsunuz ve buluşmanız yakın bir zamanda ama nasıl davranmanız gerektiğini mi bilmiyorsunuz?

Şehir hayatı eğlenceli ama aynı zamanda insanların vakitleri de kısıtlı bir durumda.. Zamanımızın çoğunu çalışarak geçiriyor, imkan bulduğumuz zaman ailemizle ve arkadaşlarımızla bir araya geliyor ve bunların dışında bir de hobilerimize vakit ayırmaya çalışıyoruz. Bu nedenle yeni insanlarla tanışmaya fırsat olmuyor. Bugün tesadüfen yolunuzun kesiştiği o kişi ya hayatınızın aşkıysa ve siz yanından geçip gittiyseniz, tanışamadığınız için mutlu olma şansını elinizden kaçırdıysanız?

Biriyle tanışırken neler yapmalısınız ve nasıl davranmalısınız?

ANIN TADINI ÇIKARMAYA BAKIN

Biriyle tanıştığınızda yapabileceğiniz en kötü şey, akışı belirlemek için plan yapmaya çalışmak ve bunların üzerinde çok fazla düşünmek. Rahat olun! Günün getirisine ve sürprizlere açık olup anın tadını çıkarmaya bakın.

KENDİNİZE GÜVENMENİZ GEREKTİĞİNİ UNUTMAYIN

İçinizdekiler dışarı yansıyor. Bu yüzden biriyle tanıştığınız zaman, görünüş ve davranışlarınızın karşınızda ki kişiye nasıl etki yarattığını düşünmeyi bırakın. Rahat, neşeli ve kendiniz olmaya bakın. Unutmamalısınız ki, erkeklerin kadınlarda karşı koyamadığı özellik varsa o da kendine güvenmek.

İLK ADIMI SİZ ATABİLİRSİNİZ

Canınız o an ne yapmak istiyorsa yazın (yürüyüş yapmak ya da sinemaya gitmek…) ve davet edilmeyi bekleyin. Siz bir adım atıp ve o anda ne yaptığınızı ona söyleyin. Belki birlikte zaman geçirmekten çok hoşlanacaksınız ve tekrar buluşacaksınız..

Benzer Yazılar

Yorum Yap

*