Bulunduğunuz Sayfa
EL VE ÖRGÜ İŞLERİ HOBİ KEYFİM 

Boncuklu iğne oyası yapılışı videolu anlatım

Tek renk ile yapılan boncuklu tülbent oyası modeli iğne ile yapılan boncuklu oya örneği türkçe videolu anlatımı. Çeyizlik tığ işi tülbent oyaları ve oya örnekleri için diğer tığ işi oya örneklerine bakmayı unutmayınız. Bu güzel iğne oyası için İğne Oyaları ve Dantel Örnekleri kanalına teşekkür ederiz.  

Yazının Devamı
EL VE ÖRGÜ İŞLERİ HOBİ KEYFİM 

İğne oyası çiçek motifi videolu anlatım

Birbirinden farklı el işini geride bırakan güzelliğe sahip iğne oyası çiçek modelleri bayanlar tarafından beğeni toplamaya devam etmekte. İğne oyasıyla yapıldığı için üç boyutlu bir görünüme sahip olup ve aynı zamanda ipek iplerle yapıldığında gerçekçi olan bu iğne oyası çiçek modelleri farklı kullanım alanlarına başka bir hava katacak. İstediğiniz renklerde hazırlayacağınız iğne oyası çiçek modellerini yapmaktan, kullanmaktan olduğu kadar keyif alacak ve memnun kalacaksınız.

Yazının Devamı
EL VE ÖRGÜ İŞLERİ HOBİ KEYFİM YAŞAM 

beyaz yeşil iğne oyası

Havlular, banyolarımızın ve mutfaklarımızın vazgeçilmezidir. Hanımlar için temiz olmasının yanında güzel olması da önemlidir. Çeşitli kenar süslemeleriyle renklenen havlu örneklerinde en çok iğne oyası havlu kenarları tercih edilir.

Yazının Devamı
Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1