Bulunduğunuz Sayfa
EL VE ÖRGÜ İŞLERİ HOBİ KEYFİM 

Mekik oyası havlu kenarı videolu anlatım

Mekik oyası bilenler bu modeli hemen yapacaktır. Yeni başlayanlar biraz zorlanabilir. Mekik oyasını mevlit başörtü modellerinde de kullanabilirsiniz. Çeyiz hazırlığında olanlar için en güzel modelleri vermeye devam ediyoruz. Çeyizlik için şal modelleri, örgü modelleri, iğne oyaları, lif modellerini ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz. Torunlarına battaniyeler, hırkalar ve yelekler örmek isteyen anneanneler , babaanneler ve anneler için muhteşem modeller hazırlıyoruz. Mekik Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? Artık videolu modellerimize mekik oyalarını da ekleyeceğiz. İşte sizlere çok güzel bir model.  

Yazının Devamı
EL VE ÖRGÜ İŞLERİ HOBİ KEYFİM 

Mekik oyası çiçek yapılışı videolu anlatım

Güzel bir örnek buldum ve sizlerle de paylaşmak istedim. Çiçeğin yapılışını ve eklenişini videolu olarak göstereceğiz. İğne oyası modellerinde de olduğu gibi mekik oyası modellerini de videolu olarak göstermeye çalışıyoruz. Mekik oyasını havlu kenarı, yazma modelleri olarak kullanabilirsiniz. Daha önce mekik oyası yapmış olan kişiler bu modeli daha kolay yapacaklardır. İlk defa yapacak olanlar zorlanabilir. Mekik havlu kenarı örneklerini küçük mutfak havluları için yapabilirsiniz çok güzel oluyor. Tığ oyası modellerini de birçok şekilde kullanabilirsiniz. Havlu ve yazma kenarlarında, tuniklerinizin kol ve etek ucu kenarlarında kullanabilirsiniz. 3 Boyutlu Mekik Oyası Çiçek…

Yazının Devamı
EL VE ÖRGÜ İŞLERİ HOBİ KEYFİM 

Boncuklu iğne oyası yapılışı videolu anlatım

Tek renk ile yapılan boncuklu tülbent oyası modeli iğne ile yapılan boncuklu oya örneği türkçe videolu anlatımı. Çeyizlik tığ işi tülbent oyaları ve oya örnekleri için diğer tığ işi oya örneklerine bakmayı unutmayınız. Bu güzel iğne oyası için İğne Oyaları ve Dantel Örnekleri kanalına teşekkür ederiz.  

Yazının Devamı
EL VE ÖRGÜ İŞLERİ HOBİ KEYFİM 

İğne oyası motifi videolu anlatım

Bu güzel motifi birçok çalışmanız da kullanabilirsiniz. Aparat ile motif yapımını sizlere videolu ve anlatımlı olarak paylaşacağız. İğne oyası modelleri öğrenmek isteyenler de evlerinde kolaylıkla yapabilecekler. Yapacağımız motifi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. 40 iğne salon takımı modelleri yapabilir,  iğne oyası havlu kenarı modellerinde kullanabilirsiniz.Her renk kullanabilirsiniz bu motifte. Her model de ayrı bir güzel duruyor. İğne oyası havlu kenarı motifini yaparken kullanacağınız havlunun içinde bulunan renkleri kullanabilirsiniz. Kasnakta İğne Oyası Motifi Nasıl Yapılır? Toplu iğne aparatını kasnak olarak kullanıyoruz. İp, iğne ve makas kullanacağız. Motifin nasıl yapıldığı video da  ayrıntılı bir şekilde…

Yazının Devamı
EL VE ÖRGÜ İŞLERİ HOBİ KEYFİM YAŞAM 

beyaz yeşil iğne oyası

Havlular, banyolarımızın ve mutfaklarımızın vazgeçilmezidir. Hanımlar için temiz olmasının yanında güzel olması da önemlidir. Çeşitli kenar süslemeleriyle renklenen havlu örneklerinde en çok iğne oyası havlu kenarları tercih edilir.

Yazının Devamı
Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1