Bulunduğunuz Sayfa
EL VE ÖRGÜ İŞLERİ HOBİ KEYFİM 

Kelebek motifi bere yapımı

Merhaba bugün ki konumuz videomuz da kelebek motifli şapka örgü yapımı olacak. El işi yapmanın mevsimi olmaz fakat yaz aylarında yünlerle uğraşmayı kimse istemez. Rüzgarlı ve soğuk havalar da bebeklerimizi ve çocuklarımızı hasta etmeyelim. Kış aylarının gelmesiyle belki de kimimiz şiş ya tığları eline almış durumda.  Kelebek motifli berenizi güzel günlerde kullanmanız dileğiyle..

Yazının Devamı
EL VE ÖRGÜ İŞLERİ HOBİ KEYFİM 

Badem çekirdeği bere modeli

Badem çekirdek modelli bereye başladıktan sonra önce berenin alt kısmına lastik bölümü oluşturacaksınız. Zincir çekimi sonrası dönüp 1 zincir daha çekerek, arka kısımda bulunan ipe batın. Arka kısma battıktan sonra 2 kez ipi çekip, bu şekilde 10 kere batın. Her sıra için aynı işlemi tekrarlayın. Sıranın sonu için 1 zincir çekip dönün ve aynı işlemi arka kısma yapın. Baş ölçüsü için ne kadar lazımsa lastik kısmını oluşturun. Tamamladıktan sonra lastik kısmını tığ ile birleştirin ve berenin üst kısmını örmeye devam edin. Berenin hemen üst kısmı için 3 trabzan ve 2…

Yazının Devamı
HOBİ KEYFİM MODA YAŞAM 

Yılbaşı Hediye Seçimi

Atkı, bere, eldiven, fular, şal, kravat, şemsiye, kolye, bileklik ve bir çift inci küpe gibi günlük hayatımızın vazgeçilmez aksesuarları yılbaşı için iyi birer hediye seçeneğidir. Hem ekonomik hem de işlevsel olan bu seçenekleri sevdikleriniz için düşünebilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri de yılbaşında tercih edebileceğiniz hediye seçeneklerindendir. Parfüm, deodorant, bakım kremleri, nemlendiriciler, makyaj malzemeleri yılbaşında verebileceğiniz ekonomik hediye seçeneklerindendir. Nevresim takımı, masa örtüsü, havlu, polar ya da yün battaniyeler gibi ev tekstil ürünleri, mum, yedi fil, nazar boncuğu gibi uğur getireceğine veya nazarı kovacağına inanılan aksesuarlar da yılbaşı için ideal ev hediyesi seçeneklerindendir….

Yazının Devamı
Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1